| Straw a întrebat:

As dori si eu un patch pentru PES 2010 care sa includa mai multe ligi, pentru ca sunt foarte putine. Am vazut ca exista asemenea patch-uri, dar dati-mi si mie un PATCH! Dau FUNDAAAAAAAA!

3 răspunsuri:
| podaru17 a răspuns:

Http://razib-46.webs.com/pes2010patch.htm primul de aici i-al eu acum in descarc si vr sa vad daca e bun are liga olandei portugaliei germaniei braziliei si nu mai siu care in plus funda :D?

| Straw explică:

De fapt.as dori sa-mi dati voi un patch k eu am gasit.in mai multe parti.si e aiurea!

| cosmingolf a răspuns:

Intra pe pes Romania si gsesti acolo tot ce iti trebuie. imi dai funda