| Stifler16 a întrebat:

As dori si eu un script no recoil care sa mearga fara aim. Doar no recoil dau funda pentru un no recoil care merge cele de pe gothic nu merg.

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Scripturile no recoil nu prea au efect cel mai simplu ia-ti un hack si dezactivezi restul daca vrei insa singurul hack bun care il stiu si merge no-recoil este ECC 5. 2 l-am testat si merge iar virusi nu cred ca are pentru ca pc'ul se misca bine(acum 2 luni l-am testat)

| Stifler16 explică:

Are virusi alte raspunsuri?