| ionicaioni38 a întrebat:

As dori un cod pentru farming simulator 2011.Primul raspuns corect fundita

3 răspunsuri:
| LoricaVip a răspuns:

Coduri nu prea sunt dar stiu cum sa-ti bagi banii nelimitati sau cat vrei. Intri in My Documents/my games/farming simulator si games sau savegames si intrii pe ce save games ai intrat 1, 2, 3,4,5,6 si vezi documentul care se deschide cu notepad si cauti money si din suma pe care o aveai tu modifici in ce suma vrei sa ai... Funda?!

| Joia_Ionut_Alex_1996 a răspuns:

Vreau si eu codul sa pot sa ma joc la farming simulator 2011 va rog frum

| hahaproduction a răspuns (pentru Joia_Ionut_Alex_1996):

Salut! iti zic eu cum sa bagi bani in farmig simulator 2011 simplu nu te tot chinui cu notepad, in fine.descarci codul de aicihttp://www.farming-simulator.info/index.php/topic,1855.0.html.Foarte simplu si il bagi in mods si apesi ctrl+alt+b. Funda?