| DenisuTzu1133 a întrebat:

As dori va rog niste nume frumoase sa imi pun la steam, va rog!

Răspuns Câştigător
| hkkshddd a răspuns:

1. Gândește-te la un animal care iti place si puneti numele animalului la cont in engleza gen TiG3R sau altceva. Numele meu e The_wolfcs si imi place cum suna.
2. Puneti un nume al unei arme din counter strike. Un nume ca aK-47 sau D34GL3.
3. Numele tau real cu niste modificari. Pe mine ma cheama Valentin si pe steam mi-as pune V4L3nT1n.
4. Orice iti trece prin cap dar sa sune bine, sa fie un nume super si de preferat sa simbolizeze ceva cum ar fi puterea ( P0w3r), moartea ( Th3_death_with_scythe prin traducere inseanma moartea cu coasa)