| SoulHealer a întrebat:

Aş dorii să ştiu nişte MMORPG-uri noi apărute, sau vechi dar să poată fi comparate cu WoW, Aion şi jocurile MMORPG din top.

Nu vreau să aud de următoarele MMORPG-uri:
World of Warcraft (am jucat 3 ani la rând)
Aion (7 luni)
Perfect World (2 luni)
4Story (no way)
Metin2 (sucks)

Aştept să apară Guild Wars 2 şi Blade & Soul, dar până atunci trebuie să joc ceva, nu?

Peace!

Răspuns Câştigător
| eL3cTr0 a răspuns:

@SoulHealer Ok ok...am crezut ca voi fi mai de folos asa pentru ca situ ala contine toate MMORPG-urile.Ce jocuri imi plac mie:
Lineage 2
S4 League
League of Legends
Twelve Sky 2
2Moon
Si inca vreo 2, dar mai bine te uiti pe www.onrpg.com pentru ca, contine toate MMORPG-urile si ai de unde alege.Peace:]

7 răspunsuri:
| eL3cTr0 a răspuns:

Incearca pe www.onrpg.com

Funda?

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns (pentru eL3cTr0):

Ms eL3cTr0 site-ul acesta mi-a fost de mare ajutorr mersi mult de tot! happy

| alin_9439 a răspuns:

Metin it's not sucks ma ce esti copil nebun? frate fi serios Metin2, Mu, 4Story asteas MMORPG copilariei nu trebuie luati inseama pe copii care zic ca metin provoca dependenta nu-i adevar e doar dupa creierul tau daca stii sa te abti e bun daca nu pot isa joci si cel mai slab mintea ta e devina nu jocul bine acum recunosc Metin2 nu poate vi recunoscut ca u MMORPG a da si daca tot am zis asta inceraca CABALA nu prea am jucat dar e bun sau Batlle Of The Immortal (B.O.I) e destul de bun eu am ajuns la lvl 75 ai petrui lvl 90 max sau 100 scuze nu mai stiu sunt eventuri cel mai bun e cel cu sangele de dragon trebuie sa omori puii de dragon si dupa sa le pui la niste altare dupa daca bati dragon esti boss trebuie sa ai o gasca ca sa il bati si ev e la ore fixate de ei bafta

| andutzu010 a răspuns:

Incearca Cabal.

| bob4rap a răspuns:

Incearca forsaken world, shaiya, lotro, ages of conan online, warhamer online happy

| SoulHealer explică:

@eL3cTr0 - Am zis nume de jocuri, nu siteuri.
@andutzu010 - Nu-mi place Cabal.

| blackrosessfinit a răspuns:

#metin2 #jadedynasty #joinme #lesplay #messageme #dm @TPU