| DanuTzCarbon a întrebat:

As vrea niste servere frumose de metin2 ca am jucat destule cu lv 90 si ceva cu epice care ma kak in ele ca fac rost in 5 min deci un metin care la magazi sa aiba macar otel si sabie batalie nu conteaza +cat la fierar sa nu ceara obiecte nu-mi pasa daca esueaza, iar ratele minim 500 ok va rog eu da orice ce serer in afara de Dinamik

Răspuns Câştigător
| SoS_1918 a răspuns:

Aaaaa ma cel mai bun si are toto ce vrei e nerd mt 2 e privat daca nu il gasesti cauta top 100 metin 2 privat. app e in germana ultima intrebae e care e capitalla germeniei

1 răspuns:
| Adytzuuu a răspuns:

Mondial.