| Decebalul a întrebat:

As vrea sa cumpar in jocul Team fortres 2 niste arme si problema e ca nu stiu cum sa le cumpar, adica e prima data cand vreau sa cumpar ceva de pe net. Cum platesc? Imi poate spune cineva pasii pe care trebuie sa ii urmez?

3 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Domnu care cumpara team-u de care zici e moca pe steam de 2 ani. arme nu cumpara joaca si le obtii faci crafturi. pnm. iti dau eu iteme pe tf2 de te umplu. laughing

| Decebalul explică (pentru uninvited66):

1)Eu am zis ca vreau sa cumpar niste arme, nu jocul.
2) Vorbesti serios? Poti sa imi dai iteme? Eu joc de vreo 2 luni si de abia primesc un item pe saptamana.

| Decebalul explică (pentru uninvited66):

Sau spune-mi macar cum le-ai obtinut, daca vrei.