| tehno125482 a întrebat:

As vrea sa cumpar un golden baby roshan din dota 2!
sunt dispus sa platesc pe el la ce caracteristici are vreo 50 de lei!
imi place cum arata!
asa ca are cineva de pe aici de pe TPU asa ceva?
rog seriozitate!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca el costa de "cateva" ori mai mult... (adica peste 1000$...)

| tehno125482 explică (pentru anonim_4396):

Un prieten mi-a spus ca l-a luat pe 50 lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru tehno125482):

Pretul pe care l-am gasit eu cam atat e (cea mai recenta oferta: http://bit.ly/2q39XlB ). Nu cred ca intr-un an a scazut pretul atat de mult. In plus, e un item foarte rar. Si asta e doar o oferta, nu cat cere unul care are il are, deci poate fi mult mai scump. Daca l-a luat pe 50 de lei inseamna ca e norocos, dar nu cred ca de asta e vorba...

| tehno125482 explică (pentru anonim_4396):

Aa inteleg!
sti ca eu am facut aceasta intrebare la smecherie!
de fapt costa 13000 dolari!