| Timis_Denis_2001 a întrebat:

As vrea sa descarc spin tires dar placa video rami sau alt ceva sunt cam slabe si am incercat cu swihft shader dar nu merge.

daca aveti voi ceva progran care sa faca jocul sa mearga va rog sa-mi spuneti...

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca sunt slabe nu ai ce face, schimba-le, nu exista programe minuni! happy

| Timis_Denis_2001 explică (pentru lpavel):

Multumesc pentru nimic...toti mi-au spus asta(trebuia sa descarc directX)

| lpavel a răspuns (pentru Timis_Denis_2001):

Si de unde ai vrea sa stim noi ca tu nu ai instalat programele necesare cand tu ai zis ca ceva in pc e slab de aceia nu merge?big grin

| Timis_Denis_2001 explică (pentru lpavel):

Daca ai sti sa citesti ai vedea ca acolo am scris "daca aveti voi ceva program care sa faca jocul sa mearga va rog sa-mi spuneti... "