| ღMyrunaღ a întrebat:

As vrea sa descarc unul din jocurile GTA, m-am gandit la Grand Theft Auto V, de unde pot sa-l descarc fara probleme sau virusi? Dati-mi link, va rog

8 răspunsuri:
| TuTuOfficial a răspuns:

Grand Theft Auto V se poate juca doar pe Xbox 360, PlayStaiton 3 si 4, nu exista varianta pentru pc in 20 August daca nu ma insel, pana atunci incearca GTA San Andreas, GTA III, GTA Vice City, acestea sunt cele mai bune pentru PC-uri mai slabe iar daca ai un PC bun GTA IV este foarte recomandat.

| anonimguy3 a răspuns (pentru TuTuOfficial):

In primul rand nu e inca pe PS4 vise, pe next gen apare pe 17 septembrie, si nu stiu unde ai citit tu dar gta 5 apare pe pc in octombrie-noiembrie anul asta, ce august visezi?

| TuTuOfficial a răspuns (pentru anonimguy3):

Taci.

| anonimguy3 a răspuns (pentru TuTuOfficial):

Sa tac ca ti-am zis adevarul? tongue Pe next gen apare toata ziulita de lunga pe 17 septembrie iar pe pc apare in octombrie-noiembrie anul asta. Facem la pariu? Daca nu apare pe 20 august imi dai organele tale sa le vand la traficanti. happy tongue

| TuTuOfficial a răspuns (pentru anonimguy3):

Taci ma din gura, ce te tot bagi n-am funda oricum ce tot vrei ma tiganule

| anonimguy3 a răspuns (pentru TuTuOfficial):

Ma doare-n pl de ea de funda ca eu nu raspund pentru funda, eu raspund pentru a ajuta oameni, si tigan e tactu nu eu. Ca daca te vede cum vorbesti iti trage una peste bot de mai vad eu cum vorbesti. Nu ma bag inseama dar tu zici cv care nu e adevarat. tongue

| TuTuOfficial a răspuns (pentru anonimguy3):

Da ce te bagi, stiu ca e gresit m-am uitat din nou, si m-am verificat da ce tot zici cu "visezi"

| Sakal1999 a răspuns:

Pai pustoaico conteaza pe ce vrei sa il downloadezi pe PC nu este gta V inca daca ai playstation sau xbox ca sa le poti descarca si pe urma instala trebuie sa fie modata unitatea pe care joci, daca nu e modata trebuie cumparata, si gta V ar costa in jur de 1milion sau un 1milion jumate