| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un pc de gaming,dar nu stiu daca e bun pentru gaming as vrea sa stiu daca ruleaza titlurile noi aparute, noile jocuri pe setari high, ultra pe o rezolutie 1080p as vrea sa ma mai joc si gta5, PUBG,CS:GO,RUST,Fortnite, Forza horizon, etc dar nu stiu daca le ruleaza la setarile high-ultra pe o rezolutie 1080p pc care vreau sa il cumpar este : https://www.pcgarage.ro/......rusher-v3/

Răspuns Câştigător
| Ionut231312 a răspuns:

Nu-ti recomand pc-urile direct facute, de obicei costa mai mult decat cele facute pe piese de catre tine, plus ca cel recomandat este pentru Grafica, nicidecum gaming +++este destul de slaba 1650 pentru a rula PUBG RUST sau FORZA in fps-uri decente.

Uite ce iti recomand eu: https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3927426/

In cazul in care iti depaseste bugetul ma poti anunta, astfel incat sa iti inlocuiesc din componente pentru a ajunge la bugetul dorit de tine!

| Dinu_Rares_1998 a răspuns (pentru Ionut231312):

Pai as vrea sa fie pana in maxim 3500 lei daca e eventual ar fi sa schimbi placa video si sa pui una adica gtx 1660 sau 1660 ti

1 răspuns: