| Elesteelcuedevarat a întrebat:

As vrea sa îmi deschid un canal de YouTube. Un chanal de gaming foarte varit! Dar nu găsesc un nume mișto lăsațimi va rog niște sugestii ținând cont ca numele meu este Emanuel!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Protip:nu iti baga numele in numele contului. La ora asta e cam greu sa gasesti nume originale si sigur mai sunt alti Emanuel(eu de exemplu laughing)) ) si apar confuzii. Incearca ceva mai fain gen Barlogul Jocurilor, DenOfGames, Ionlyplayevereverything etc.

| kar1GaNNN a răspuns:

GaminGWorld
OFGAMES
Gameofworld

| Adriana3m5 a răspuns:

Games by Emi
Emi game