| TheExpert01 a întrebat:

As vrea sa joc Smite! Tin sa zic ca sunt f bun la LOL pentru ca am vazut ca sunt asemanatoare! Deci in acest joc care este obiectivul dati-mi niste sfaturi ofiective cu cine lupti puterile bazele etc multumesc FUNDita!

1 răspuns:
| Giubby_Giubby_2000 a răspuns:

Salut, eu sunt jucator de smite lvl 12 si iti pot spune ce stiu despre el:
In Smite nu exista campioni ci doar ZEI
ca de ex Zeus... si din astia, smite poate fi jucat 4-3 boti si cu tine vs 5 boti, o echipa adevarata vs boti, echipe adevarate vs exhipe adevarate.
In smite zei se cumbara cu favours care le castigi cand castigi sau pierzi meci (dar cand pierzi iti da 30 favours).
Zei se cumpara la favours de 5500 si in jos, momentan nu sunt f multi zei dar uni dintre ei sunt f buni, sper sa te apuci este captivant jocul.
Funda pls