| Cozac_Bogdan_1988 a întrebat:

As vrea sa ma joc ceva un joc nu vreau sa fie metin nici 4story ceva cu memorie mica pentru ca am un pc groasnic dau funda celui care imi spune cele mai multe jocuri cu mem mica

4 răspunsuri:
| DrLaw a răspuns:

Conquer Online 2
Counter Strike
poti juca si Poker Stars pe bani virtualitongue
Line Age 2 s-ar putea sa mearga...tongue

| adokdgaok a răspuns:

Cabal
AION
World of Warcraft

| alexei2001 a răspuns:

Http://co.91.com/ e pentru memorie mai mica e gen metin2 doar ca e in engleza!
http://www.youtube.com/watch?v=pSJXWzZ6kSA! cam asa e Jocu! FUNDA PLS

| Cozac_Bogdan_1988 explică (pentru alexei2001):

Am zis ca nu vreau sa fie metin sau un fel de metin vreau un joc in gunul la lague of legend, warcraft cam asa de strategie