| sergiustephan a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar si eu GTA 4.Am gasit la EMAG cu 100 de lei.E bine cat costa? Stiti si alte magazine unde este mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Pretul este bun ( http://www.buygames.ro/grandtheftautoiv.html ).Dar nu in inteleg de ce sa dai bani pe un joc pe care il gasesti gratis pe net. Oricum e mai bine sa il cumperi ca sa eviti toti ceilalti factori (piraterie in special).

Bafta!

| Cosmotel a răspuns (pentru Magnifico):

De ce sa promovam pirateria? plus ca ai multe beneficii mai ales la jocul asta daca-l ai in original.

| Magnifico a răspuns (pentru Cosmotel):

Corect...in plus pretul 100 Ron e foarte bun in comparatie cu cele pe care le gasesti pe internet.

| sergiustephan explică (pentru Magnifico):

Nu stiu cum sa-l iau!

6 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

Nu ti-l lua... are un story line foarte nasol. Incearca GTA 4 Libery City Stories

| sergiustephan explică:

Nu l-am mai cumparat pentru. ca am reusit sa-l piratez.