| Chez0nz a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar unitatea asta... http://www.calculatoareok.ro/......-rom.html.
*Este buna placa de baza? As vrea sa o upgradez sa-i pun o placa video de 512-1gb... poate mai mult ar suporta?
Ar merita sa o cumpar?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cumpa unul deja upgradat, ca nu-s compatibile vechiturile cu noua generatie de PC-uri.
Nu te uita ca-i tower, ca poti sa-l duci direct la gunoi daca-l cumperi si nu poti sa-i faci upgrade. Unde mai pui ca are doar 2GB, adica cel mai slab posibil.