| xDValentinxD a întrebat:

As vrea sa stiu cine joaca samp(san andreas multiplayer)! Lasati si nicku si idul de mess!

2 răspunsuri:
| xDValentinxD explică:

Eu joc pe
Pro-Gaming: RPG Server(0.3e)
Adress: 93.119.26.212:7777
Players: maxim 50(este la inceput si avem nevoie de playeri)
Factiuni:

Politita Romana
F.B.I
Armata Romana
SMURD
Clanu Dragonu
Clanu Camataru
Guvern
Hitman
Stirile Pro-Gaming
Taxi Company
School Instructor
Clanu Sadoveanu
Clanu Duduianu
Clanu Capone
Clanu Corsicanu(sunt lider)
TCC(Tow Car Company)

Incepi cu lvl 3 si aproape in fiecare seara se dau RP(Respect Points). Intr-o saptamana am facut de la lvl 3 la lvl 5(in seara asta).Cum intri pe server poti fi lider la factiunile care n-au lider.Pentru factiuni se dau teste! Sunt multe joburi secundare.In schimb amenzile sunt mari si timpul la jai e mare(Level Wanted 10=>maxim=>mai mult de 2000 secunde! Se plateste la bariera(doar intre LS si SF). Veniti ca merita! Sunt multe eventuri!

| Dei17MI a răspuns (pentru xDValentinxD):

95.77.189.45 Romania SFR Server Dau admin tot ce vrei tu baze case orice yodragalashu_teo