| Madalinaflorentinamaddy2468 a întrebat:

As vrea sa stiu daca jocul Talking Tom este un joc "rau" adică Tom poate vedea prin camera cum vede Angela? Am instalat si m-am jucat doar câteva minute si pe urma l-am dezinstalat dupa ce am aflat ca Angela e rea. Vreau doar sa stiu daca Tom e la fel ca Angela

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Cum naiba ai crezut în așa ceva?
Sunt fake, stai liniștit rolling on the floor

| Strwberrs a răspuns:

Hei! Nu stiu ce sa zic. Unii zic ca e adevarat, altii zic ca nu. Unii chiar exagereaza si zic ca "vai doamne bff s-a jucat ieri si azi am gasit-o in cimitir in Honolulu" sau prostii de astea de nu le cred nimeni. Eu cand am fost mai mica m-am jucat si uite- ma aici. Iti scriu, sunt vie. Insa am vazut video-uri pe Youtube in care persoanele chiar au surprins niste oameni in ochii Angelei. La Tom nu prea am auzit, mai mult la Angela. Dar iti recomand sa stai in banca ta decat sa risti. Eu as zice ca nu ai de ce sa te temi daca te-ai jucat deoarece nimeni nu vine special pentru tine acasa sa te fure sau ceva. Ai parinti sau pe cineva, nu? Ai un lacat, o usa sau o cheie? Esti in siguranta! Oricum sunt mii de persoane care se joaca jocurile de la Talking si nu stiu ce i-ar face pe "rapitorii" din aplicatie sa te rapeasca fix pe tine. Funda? am stat10 minute sa scriu. Te imbratisez, papaaa

| Daryus3k2 a răspuns:

Acestea sunt niste bullshituri, nu te vede nimeni fii sigura, dar daca nu ma crezii acopera camera cu o hartie laughing)))).A aparut un zvon pe net si repede sa raspandit. Funda?

| Madalinaflorentinamaddy2468 explică:

Daca voi ziceți asa...atunci e ok