| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca merita sa cumpar acest pc,adica daca gasesc ceva mai bun in bugetul asta, niciun ban in plus! https://www.olx.ro/oferta/pc-gaming-ID9m9uW.html#04d0cb2 2ea

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

La pretul acela iti poti face o unitate din bucati, cu piese noi, poate putin mai slabute dar stii macar ca totul e scos din folie, calculatoarele chiar si putin uzate nu mai duc la puterea maxima, plus ca e mana a 2-a si e de pe internet. asa ca ai si niste riscuri

| SoleX a răspuns (pentru j1NNNx):

Procesorul nou e 8-9 milioane iar placa video 5, deci la fel de bun ca asta si sa fie nou nu prea merge!