| DariusRo1 a întrebat:

As vrea sa știu dacă nu îmi cumpăr abonamentul lunar ps plus (abonamentul de pe consola PS4)
Nu pot juca jocuri online chiar daca cumpăr jocuri online dvd precum : GTA 5 gold Edison online de pe eMag sau Minecraft pe serverele online sau plante vs zombi sau pubg daca le cumpăr in format DVD?
( ・ั﹏・ั)

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Exact, nu poti.laughing Dar merge Fortnite ca si consolare.

| DariusRo1 explică (pentru Wr3nch):

Mulțumesc de informație o să cumpăr pe plus 12 luni pentru că nu este așa de mult 270 lei ಥ_ಥ

| Wr3nch a răspuns (pentru DariusRo1):

Merita, dau multe jocuri faine (primesti 2 pe luna, alese de ei.)

| DariusRo1 explică (pentru Wr3nch):

De primit le primești dar când expiră abonamentul.
Nu te mai poți juca pe ele ಥ_ಥ
Îl iau dor pentru online ༎ຶ‿༎ຶ