| roby223 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot sa imi bag eu masini in gta vice city daca da spuneti-mi cum?

2 răspunsuri:
| Poe a răspuns:

Da poti, uite aici ce trebuie facut:

Pentru a instala un nou vehicul in GTA Vice City urmaţi paşii de mai jos:

Descărcaţi:

a. GTA Mod Installer Download
b. Dacia 1310 Download

1. Dezarhivaţi GTA Mod Installer (Winrar: Click Dreapta 'Extract Here'). 1.1 După ce aţi dezarhivat Mod installerul veţi avea 2 fişiere:

GTA Mod Installer v4.1.exe
Scripter.exe

Intraţi în GTA Mod Installer v4.1.exe

2. Va apărut fereastra installerului, apăsaţi continue.
2.2 Lăsaţi selectat Install a custom vehicle in Vice City şi apăsaţi Next.
2.3 Lăsaţi selectată opţiunea cu ZIP or RAR şi apăsaţi Next.

3.1 În prima căsuţă selectaţi folderul unde aveţi instalat Vice City apăsând [...].
3.2 În cea de a doua căsuţă selectaţi arhiva cu Dacia 1310 descărcată mai devreme. Apoi apăsaţi Next.

4. În această fereastră va trebui să selectaţi în loc la ce maşină veţi instala Dacia 1310. Vă sugerez Hermes (apăsaţi H). Apoi Next.

* Dacă vreţi să schimbaţi numele vehiculului în joc. (ex. În loc de Hermes să vă apară Dacia 1310. Apăsaţi YES. Scrieţi Dacia Logan în căsuţă şi apăsaţi Next, apoi Next din nou. *

5. Next din nou, sunt configuratiile handling, şi carcols.

6. Dacă vreţi să faceţi backup:

Apăsaţi Yes la avertizare. În căsuţă scrieţi Dacia 1310 - Hermes.
Aceasta pentru a putea recupera Hermes. Next din nou

7. Apăsaţi OK.