| Mezei_Sergiu_1995 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce imi merge greu Gta San Andreeas, am systemul format din urmatoarele componente:

Processor: Intel (R) Pentium(R) Dual CPU T3400 @ 2. 16GHz 2.17 GHz
Installed Memory (RAM): 3. 00GB (2.87 GB usable)
System type: 32-bit Operating System
Pen and Touch: No Pen or Input is available for this Display

5 răspunsuri:
| iamcringe a răspuns:

Am cateva solutii pentru tine:
1- Instaleaza un antivirus, poate ai niste virusi in calculator.
2- Reinstaleaza jocul.
3-Ai Hard-ul plin, Sterge ce nu iti mai trebuie.
4- Placa video este stricata su ii trebuie instalate driverele.

| Mezei_Sergiu_1995 explică (pentru iamcringe):

Imi poti da niste sfaturi cum as putea instala driverele la placa? + un antivirus bun?

| iamcringe a răspuns:

Il poti instala de pe CD-ul cu drivere primit de la placa video. Bitdefender e cel mai bun antivirus.

| Mezei_Sergiu_1995 explică (pentru iamcringe):

Daca imi dai niste site-uri bune de unde pot lua driverele ai funda.

| iamcringe a răspuns (pentru Mezei_Sergiu_1995):

Trebuie intai sa stii ce placa video ai! Daca stii ca e NVIDIA incearca aici:http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us