| adyadyadi a întrebat:

As vrea si eu fifa 12 dar cu cerinte minime(pc cam slabut) cineimi poate da un link ma astept de la un hacker sa editeze...nu ma intereseaza rezolutia plz dau FUNDA!

1 răspuns:
| ovidiu8msn a răspuns:

Visezi cai verzi pe pereti. Eventual reduci rezolutia la minim, scazi calitatea jocului, etc. Fa o comparatie aici. http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1334&game=fifa%202012 Uneori calculatoarele pot rula jocuri destul de binisor chiar daca nu indeplinesc cerintele minime.