| Adda16 a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri mai faine cum ar fi Metin2. de astea mai misto. funda plus voturi!

1 răspuns:
| X3L3R0N a răspuns:

Buna ar fi ogramada de jocuri dar depinde ce iti place tie fantezy, sXf, etc eu iti dau cateva si alegi uhappy :
Atlantica, Conquer Online 2.0, Heros,Champions, S4League,WoW,League of League, King of King III, cam atatea i-mi amintesc dar le poti cauta si u pe yotube scrii jocuri mmorpg si ai o gama lagra de unde sa alegybig grin by'by sper ca ti am fost de folostongue