| AlexDaghiu a întrebat:

As vrea si eu un patch sau ceva ca sa bagi masini noi pe Test Drive Unlimited. Spre deosebire de Test Drive Unlimited 2, 1 are foarte putine magazine de masini(Audi, Alfa Romeo si Chevrolet). Test Drive Unlimited 2 nu-l pot lua fiindca nu-mi merge ca am incercat, dar 1 imi merge foarte bine. Cel care ma ajuta cu patchul de masini FUNDA! Cat mai multe masini vreau.

2 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Uite ai aici un site full cu moduri:) http://forum.tdu-central.com/forums/64-Released-Mods

| AlexDaghiu explică:

Frate asta e forum nu site de downloadstraight face