| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu un site de metin privat care sa fie foarte misto.

Răspuns Câştigător
| XxAlexualxX a răspuns:

Salut stiu eu unu se numeste orientalmt2 uite aiici: http://orientalmt2.servegame.com/ si dai site si acolo dai download si uite aici si un videoclip e super kinguri 0 yang la magazine poti sa pui arme de lvl 92 pe tine e tare funda pls?

4 răspunsuri:
| bobo_1770 a răspuns:

Lunaris mt2 siteul este in franceza dar metinul... este fain rau
lunaris-online.org

| maryusbz a răspuns (pentru bobo_1770):

Ba am jucat lunaris nu imi place da totusi zi cum te cheama iti luai bani infiniti de la depozit

| XxSteffaniaXx a răspuns:

Metin2 United