| MadeinGermania a întrebat:

As vreau sa ma apuc de un vlog dar nu stiu cum sa fie primul episod, despre ce sa vorbesc in primul episod, o tema ceva un subiect va rog, funda

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

DE CE? Daca vrei sa te apuci de ceva dar nu stii de ce o faci, atunci mai bine stai in banca ta.

| MadeinGermania explică (pentru KodrutZ):

Am vrut sa-mi dati doar o ideea pentru primul episod frate laughing))
Daca v-am cerut o parere asta inseamna ca nu stiu ce sa fac laughing))
Jalnic, mai bine taci.

| KodrutZ a răspuns (pentru MadeinGermania):

Ti-am raspuns, doar ca nu ai prins ideea. DE CE?

| SellEvans777 a răspuns:

In primul episod trebuie sa te prezinti si sa prezinti subiectul vlogului. Uite aici un exemplu de episod de la o prietena. Sper sa te ajute.
http://www.youtube.com/watch?v=7sIzBju4ZZ0
Funda?