| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Assasin`s creed revelations sau Brotherhood care e mai misto? dc?

3 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Brotherhood foloseste un motor grafic mai bun ca revelations dar felul de utilizare al armelor si toate celelalte sunt mai bine dezvolatate in revelations

| Uraniu a răspuns:

Le-am jucat pe amandoua. Brotherhood are grafica putin mai buna, dar are roata de arme cam inconvenabila. ex. daca te lupti cu sabia si vrei sa tragi cu pistolul trebuie sa schimbi arma... In Revelations daca ai sabia in mana, apesi doar un buton si trage cu pistolul, iar sabia iti ramane in mana.

| Ripqer a răspuns:

Brotherhood ca e mult mai tare ca Revelations pentru ca ai mai multe arme, armuri, si multe altele. Funda?