| Nova21 a întrebat:

Assassin's Cred 3 merge sacadat daca am Windows 7, RAM 2gb,procesor Intel Celeron Dual Core, sistem de operare 64 biti?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Pai cam da. Ar trebui sa ai un quad core. Ce placa video ai?

| Jipa95 a răspuns:

NU se va misca sacadat, doar daca il rulezi pe high se va misca am eu un laptop Acer cu exact acelasi procesor 1.8 ghz si win 7, chiar am si terminat jocul. Joca si vezi ca nu se va misca sacadat. FUNDA! happy

| Nova21 explică (pentru Jipa95):

Si eu am laptop Compaq de 1.70 ghz dar nu prea stiu la placa video deeeeci

| Jipa95 a răspuns (pentru Nova21):

Nu-ti va merge.Trebuie sa ai laptopul an 2011-2012