| SnakeEys a întrebat:

Astazi am incercat sa intru pe adresa mea de mess si nu mai mergea parola... nu mai stiu raspunsurile de la intrebarile de securitate.Cred ca cineva a aflat parola si a schimbat-o.Stie cineva ce pot face sa o recuperez? sau cineva care sa poata sa-mi sparga parola?

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrei_1995 a răspuns:

Stiu 2 modalitati de recuperare a parolei.

1-Raspunsurile la intrebari. (Use my secret questions)
2-Email-ul care l-ai adaugat cand ai creat id-ul respectiv (Send a message to my alternate email address)

Cum nu sti raspunsurile la intrebari a doua solutie.

Te duci pe https://login.yahoo.com dai "I can't access my account" apoi "I have a problem with my password" si dupa aceea bagi id de mess care vrei sa-l recuperezi codul din acel chenar si selectezi "Send a message to my alternate email address" si bagi email-ul care la-i adaugat la creerea acelui id.

Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| SnakeEys explică (pentru Bratu_Andrei_1995):

O sa incerc in 12 ore asta... am utilizat incercarile daca recuperez iti d-au funda. Poate cineva stie sa sa-mi sparga contul

1 răspuns: