| miru19 a întrebat:

Atentie. Cine are webkinz. Imi poate spune cum se fac copii(pui de animale ) in webkinz?

4 răspunsuri:
| Becca18 a răspuns:

What\? Eu am webkinz si n-am mai auzit dechestia asta, poate pentru ca nu exista...big grinPe bune acum nu exista asa ceceva...laughingfundita?

| alexxandra a răspuns:

In webkinz world nu exista ca animalele sa faca pui pentru ca daca ar face pui lumea nu ar mai cumpara webkinz.

| DildăuPaispe a răspuns:

Nu se poate, fato. Si alexxandra are mare dreptate. Cumperi doi webkinzi dupa aia doar faci copii, nu mai cumperi.

| ioana_2930 a răspuns:

Nu se pot face copiii, dar in schimb poti sa-ti iei un lil kinz si sa-i pui ce nume vrei. poti zice ca e un copilas! si eu mi-am cumparat 2 lil kinzi. unul Fram si cealalta Meigy.am un peste si un urs.dar animalutele webkinz sunt prea tinere pentru. copiii! pentru. mai multe informatii intri pe webkinz si dai ajutor clienti! ai inteles?