| Bobby711 a întrebat:

Ati cumparat Xbox game pass de pe Emag? Cum functioneaza? Am incercat sa-l cumpar din consola si nu a mers sa ca nu e regiunea care trebuie.
Daca introduc codul ala mai am probleme cu regiunea?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Iti trebuie vpn pentru activare, sau sa il activezi pe date mobile de pe aplicatia xbox de telefon. Xbox Game Pass nu e valabil oficial la noi.

| LiliBrad a răspuns:

I tried to get it off the console, but now it seems like it's the region that needs fixing

| OrsonAmbrose a răspuns:

Puteți descărca cu ușurință jocul de simulare Toca Life World pe telefonul dvs. complet gratuit la: https://modpree.com/toca-life-world/