| Berlinu a întrebat:

Ati inceput cyberpunk 2077? De ce se plange toata lumea de buguri de parca nu o sa existe patch-uri viitoare care sa le rezolve?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca jocul a fost hyped de cand a fost anuntat, si merge destul de rau pe Xbox One/PS4.

| N0xEterniS a răspuns:

Cred ca nu e vorba numai de buguri. A inceput ura si invidia. In special cand vine vorba de performanta si gameplay. Se asteptau la jocul perfect care sa ruleze pe un pc din 2010 practic.

| DarthNiger a răspuns:

Deoarece jocul a fost in delay foarte mult timp si multi au crezut ca nu o sa existe asa de multe buguri si la fel am crezut si eu, a aparut o moda recent in care jocurile noi sunt lansate cu buguri iar developerii decid sa rezolve bugurile dupa lansarea oficiala cu patch-uri de 10, 20 sau chiar 50 de GB, de ce nu rezolva bug-urile astea inainte? astfel de lucruri nu existau in trecut de aceea nu erau nevoie de asa multe patch-uri decat daca voiau sa adauge ceva aditional sau daca au ratat un bug si era nevoie neaparat de un patch, parca le-ar fi lene sa rezolve bug-urile inainte sa lanseze jocul.