| anonim_4396 a întrebat:

Ati jucat jocul Brawl busters? Daca da intrebbig grinati-mi si mie un cont pentru brawl busters de lvl foarte mare dar nu de level 12 ca eu sunt deja la levelul ala, daca-mi dati d-au funda si va pun l-a prieteni

Răspuns Câştigător
| Eduard_Stefan_1990 a răspuns:

Am eu un cont dar til dau doar daca mil zici pe al tau ca dupa aceea nu mai am un cont pe care sa ma joc dar daca mil dai til dau pe al meu

| 0CruciFix a răspuns (pentru Eduard_Stefan_1990):

Bine am doua vrei unu cu caracter de baiat sau de fata cel de fata e de lvl 11 si de baiat lvl 12 dar cel de baiat i l-am dat unui prieten daca ai noroc si te lasa sa intri in cont inseamna ca nu se juca el brawl busters! Deci cel de fata este asa login id bustergold46 sau 86 nu prea mai stiu si parola cris12345 iar cel de baiat este login id craniac101 si parola cris1234 da-mi contul tau acum!

| 0CruciFix a răspuns (pentru Eduard_Stefan_1990):

Si ati dau funda dacami dai contul tau!

4 răspunsuri:
| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

E cont de lvl 45 ID:flamingarrow34 Pass:samsungs6

| Eduard_Stefan_1990 a răspuns:

Hai ca iti dau cotul este id:blucort pass:enternova zimil si tu