| Anonimul8091231 a întrebat:

Ati jucat vreodata pe Kronos Romania Rolleplay? (ma refer la server de fivem)? Eu am jucat pe acest server, dar am avut foarte multe probleme. Membrii te rapesc din safezone, iar cand un membru a facut asta si a plecat am chemat un admin si i-am explicat tot ce s-a intamplat si dupa m-a omorat. Vi s-a intamplat si voua? Se pare ca acest server e plin de oameni toxici. Te rapesc foarte de, si nu se face rolleplay. Voi ce ziceti? Ati patit intamplare de genu pe serverul asta sau pe altul? Cum se numeste serverul pe care ati patit? (ca sa stiu sa nu intru pe el)

1 răspuns:
| anonynus2000145 a răspuns:

Salut, eu m-am lasat de fivem, dar hai sa iti spun ceva, pe kronos este jale, nu se face rp, si sunt si foarte multi copiii care sunt toxici, in general serverele medium rp sunt jale, incearca si tu ceva hard sa vezi diferenta, dar cand zic hard cauta servere bune si cu playeri, optimizate etc.