| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

Atunci cand cumpar un joc de pe steam si sterg steamul, jocul mai ramane pe cont?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Doooooooooooh! Nu e logic? Tu cumperi licenta doar, nu un download/install si-atit!

| xXTheDeadHeroDarkXx explică (pentru KodrutZ):

Pai si licenta aia o pot folosi de mai multe ori la acelasi joc, chiar si dupa reinstalarea windowsului?

| KodrutZ a răspuns (pentru xXTheDeadHeroDarkXx):

Desigur, cu conditia sa nu o ai activata simultan pe mai multe calculatoare. Bine, e si logic ca, daca nu cumva producatorul permite altfek, nu ai cum sa folosesti o licenta simultan pe mai multe compuri.

| Igama a răspuns:

Ramane, da