| bossuallex a întrebat:

Auziti, imi merge si mie modoern warfare 3 pe : 8gb ram, 4.20 ghz, pentium r dual core e6300 2.80ghz si geforce 9500 gt ddr2 2gb ram(adaug 8 gb ram)? Sunt tare curios!

Răspuns Câştigător
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Ba nu e porcarie chiar deloc.intotdeauna zice ce trebuie. faptul ca acolo zice ca nu poti rula un joc dar tu il joci(cateva jocuri) e altceva.nu ai exact ce trebuie dar esti foarte aproape deci poti rula dar nu la maxim.asa joc si eu fifa 12 am dat detalii la low am schimbat rezolutia si joc foarte bine chiar daca nu la detalii maxime

4 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Hai ma ti-au murit laudatorii? asa am si eu Alienware care e mai tare? incearca pe canyourunit si vezi acolo

| bossuallex explică (pentru ionutVUVUZELA):

Nu ca m-am laudat doar ca am intrebat! Si canyourunit ii o porcarie

| bossuallex explică (pentru ionutVUVUZELA):

Ionut da-mi idul tau sa vb pe mess

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru bossuallex):

Ce sa vorbim?

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru bossuallex):

Ba nu e porcarie chiar deloc.intotdeauna zice ce trebuie. faptul ca acolo zice ca nu poti rula un joc dar tu il joci(cateva jocuri) e altceva.nu ai exact ce trebuie dar esti foarte aproape deci poti rula dar nu la maxim.asa joc si eu fifa 12 am dat detalii la low am schimbat rezolutia si joc foarte bine chiar daca nu la detalii maxime