| codrutz0000 a întrebat:

Aveti idee daca as putea rula GTA 5 pe urmatoarele componente, si pe ce Fps?:
Placa video:Amd Radeon Hd 6570 2gb (2, 8gb)
Ram:2gb
Procesor:Intel E3300 2,5ghz (2core)
Win:7

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Placa video: OK!
Ram: Adauga inca vreo 2-3
Procesor: Iti trebuie minim un quad-core

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu poti, ai prea putin Ram.

| codrutz0000 explică (pentru Ineys):

Dar daca as mai pune 2 3 rami?

| Ineys a răspuns (pentru codrutz0000):

Daca ai avea minim 4 GB de rami, tot ma indoiesc ca ti-ar merge. Din cate stiu iti trebuie OS pe 64 de bit. Deci win 7 x64 + GTA 5... slabute sanse, nici pe low nu cred ca-ti merge.

| IonutCG90 a răspuns:

Salut Codrutz0000, la computerul tău cred că poți rula binișor GTA V, dacă ar fi să evaluăm, de la 1 la 10, ai avea nota 6.5 pentru acest joc ceea ce nu e chiar puțin.