| boss9981 a întrebat:

Aveti un Server de minecraft care merge? la mine am incercat si nu merge sa intru pe servere

3 răspunsuri:
| draand28 a răspuns:

Intra pe Ultimate.Ranked.Ro! Este un Server Foarte bun pentru MineCraft! Are Survival/Creative/MiniGames si este de 1.7.1/1.7.2/1.7.3/1.7.4 NO LAGG

| LeonFTW a răspuns:

Pai iti trebuie o versiune mai noua sau una pe care o necesita sv! Daca ai mc 1.7.2 poti sa joci pe mc.mc-romania.ro/com nu stiu sigur! Incearca... Funda?

| SteeloHero a răspuns:

Ai cont premium sau cracked?
Fa un update la ultima versiune sau ia ultima versiune a minecraftului de pe net. incearca cateva servere de pe gametracker http://www.gametracker.com/search/minecraft/RO/