| anonim_4396 a întrebat:

Azi cand am deschis metinul imi aparea ca mai trebuie sa instalez "GamezUnitedInstaller" si am anulat ...am sters tot jocul si acum cand vreau iarasi sa-l downloadez si sa-l instalez nu merge...imi descarca "GamezUnitedInstaller.exe" si imi da eroare la instalare. Ce pot sa fac sa-l instalez din nou? [E Metin2 United]

2 răspunsuri:
| CălinPL a răspuns:

Poate antivirusu e de vina poate metinu are virusi? Funda?

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru CălinPL):

Dau funda pentru un raspuns bun la ce am cerut...adica cum sa fac sa instalez din nou metinul happy Sau un link de download metin2 united in afara de cel de pe site official!