| bogdan_8338 a întrebat:

Ba care stie ce are forumul de la metin2.ro ca nu pot sa fac cont, imi zice cuvant de securitate a fost introdus incorect DAU FUNDA! celui care stie sa raspunda bine si rapid P. S. >>> ID: bogdan_iulian99

1 răspuns:
| LeonarddStylezz a răspuns:

Daca zice cuvant de securitate introdus corect inseamna ca codul ala care verifica daca nu esti computer l-ai introdus gresit.Ala cu litere si cifre de pe fundal alb scris cu negru ala il mai introduci odata si bine. Fundaa!