| NeedforUzzY a întrebat:

Ba cum imi dau seama in cs prin comanda amx_ss facandui poze ca acel om dupa cemi da pozele si ma uit la ele are >>>cod? cum imi daus eama ca are wall aim speed etc. dau funda/elaughingplzz repede raspuns

3 răspunsuri:
| Bruninhos a răspuns:

Lasa-te de cs! cel mai bun raspuns; X

| DanyOrJeth123 a răspuns:

Poi vezi in poza ma daca are aim wall se vede in poza de ex am wall si eu vad prin pereti u cand vezi poza zici ca esti la mine la pc!

| JonnyA a răspuns:

Problema este ca aceea comanda amx_ss o "faci "doar daca vrei sa aflii daca jucatorul are wall, iar daca vrei sa afli daca jucatorul are speed respectiv aim ii faci demo.Cum faci un demo? Te pui spec pe playeru respectiv si scrii in consola record + numele de ex: record Uzzy iar gand crezi ca ai dovada pentru ai da ban ii dai in consola stop
Multumesc!
Funda?