| anonim_4396 a întrebat:

Bai fratilor eu joc metin2 hammer si nu stiu cum sa fac sa nu mi se mai logheze singur pls ajutati-ma va rog dau funda!

5 răspunsuri:
| ismailanight a răspuns:

Asa pateam si eu. Intra in hammer, dupa ce se conecteaza automat dati log out si trebuie sa apes pe acelasi lucru pe care l-ai apasat ca sa se conecteze automat.(Eu nu ma mai joc de mult dar cred ca eu un buton prin dreapta)

Răspuns utilizator avertizat
| Dorinelll a răspuns (pentru Shooty):

Imi spui si mie te rog ce sa fac? ca si mie mi se conecteaza singur si alege primul caracter plss sad

| DianaGabureac a răspuns:

Si eu joc inainte de a inchide calculatorul nu te deconecta.

| Gaby_Gabi_2000 a răspuns:

Bai fratilor cum sa fac sa nu ma mai logheze pe acelasi caracter si cont de hammer ajutati-ma