| Gandonel a întrebat:

Baieti, am o problema in cs 1.6 pe steam! Observ lag cind trag din arme desi nu am ping mai mare de 20! Cum sa resetez cs-ul, la mine se face backup automat si stiu precis ca am ceva in fisierele jocului... Am incercat sa schimb cfg cu setari anti lag si tot nu ajuta! Am facut speedtest si imi arata ping de 2ms!

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Am si eu aceeasi problema,incearca sa scanezi pc de virusi, dezinstaleaza cs-ul si descarca iar, instaleaza-ti ccleaner, este un program bun care iti curata toate fisierele si folderele nefolositoare din calculator, asa am patit si eu dar acum nu mai patesc asta