| PastravulInghetat a întrebat:

Bona sera!
In legătură cu jocul minecraft pocket edition.
Nu știu cum sa explic ca sa înțelegeți.
Deci eu il am piratat fără lucky patcher, deci il joc de pe blocklauncher si am niște hărți. M-am plictisit de joc si as cam vrea să-l șterg. Pe viitor as vrea să-l cumpăr. Deci cum fac ca si atunci când il cumpăr sa am hărțile salvate? Le pot pune in drive sau pe un site ceva, fără a fi vreo problema cu versiunea

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Probabil nu pentru ca versiunea cumparata e diferita si is sanse sa nu fie compatibile hartile.

| DarthNiger a răspuns:

Hartile tale raman salvate NUMAI daca jocul piratat are aceeasi versiune cu jocul cumparat, daca inca se fac update-uri pe Minecraft Pocket Edition atunci sunt slabe sansele ca hartile tale sa fie functionale atunci cand cumperi jocul.