| Florynn1 a întrebat:

Bua TPU! va rog spuneti-mi si mie daca imi merge Gta 4 Episodes From Liberty City (adica imi place The Ballad Of Gay Tony big grin tongue) am Windows 7 si pe placa mea video de : 3. 5 Windows Experience Index 2. 00 GB RAM 32 byts Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+ 2. 50 Ghz. Funda! fundita! Fundisoara! Fundoi! ect tongue

Răspuns Câştigător
| HaXo24 a răspuns:

Desigur ai un pc de nota 11 fata de al meu sad. Funda promisa te rog