| UpSideDownSix a întrebat:

Bumă, îmi pot folosi contul de GTA V online de pe ps3 chiar și acum că serverele de pe ps3 sunt închise? Dacă da îmi poate spune cineva cum? Am deja un cont de GTA V online pe calculator dar vreau să îl folosesc pe cel de pe ps3.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca serverul e inchis cum crezi ca va mai merge? E ca si cum magazinul este inchis dar tu tot vrei sa intri... laughing Server inchis inseamna desfiintat, sters, nu mai exista! Se intelege? laughing

| UpSideDownSix explică (pentru lpavel):

Da dar mă gândeam că încă au mai păstrat informațile cum ar fi conturile oamenilor. Adică, nu ar fi imposibil. Mă gândeam că au rămas salvate în social club.

| AgentTorque a răspuns:

Sa sters tot de pe old gen