| roobbby a întrebat:

aceasta e o intrebare pentru toti jucatori de cs...deci eu am steam si vreau sa stiu daca pot baga bhop pe steam. Daca da as vrea sa stiu si eu cum(va rog un pic mai explicit ca ma incurc...) big grin Mersi:*

Răspuns Câştigător
| EdW1n a răspuns:

Salut, nu merge sa bagi bhop pe steam... nu mai merge de aproximativ 2 ani sa faci asta, am incercat si eu. dar nu mai merge. daca vrei faci manual adica prin scroll. sal

2 răspunsuri:
| roobbby explică:

Deci din scroll nu pot... nu stiu dc mise blocheaza scrollu
merge cand sus cand jos la orice mouse e din cauza pc cred...big grin

| Tibi_4300 a răspuns:

Da merge