| anonim_4396 a întrebat:

Acum 5 minute jucam Sims 3 si deodata mi-a aparut chenarul acela daca vrei sa iesi din joc si eu nu apasasem pe nimic, apoi deodata (nu stiu pe ce am apasat sau daca am apasat pe ceva) simsul mergea foarte repede si nu-mi mai aparea chestiile alea de jos si nici nu puteam sa-i controlez. Puteti sa-mi spuneti ce s-a intamplat si cum se rezolva? Va rog sa-mi raspundeti cei care joaca Sims 3.Ma gandeam sa il bag in bara si sa-i dau close dar vreau sa mi se salveze jocul.

1 răspuns:
| Dogyyy a răspuns:

Gata! Ce bine ca s-a rezolvat.Am apasat pe mai multe taste si mi-a aparut chestia aia de jos.