| Elena_Diana_1997_pQvS a întrebat:

Acum o saptamana am dat upgrade calculatorului. A fost totul ok cam o zi, apoi au inceput problemelr cu tastatura. Apasam pe taste si imi apareau tot felul pe tampenii, imi deschidea multe file de net, daca apasam tasta F imi aparea o bara cu "Find on page", daca umblu doar cu mouse-ul pe google si dau click undeva, imi deschide o alta pagina de fiecare data. Am schimbat bateriile de la tastatura, desi nu prea avea logica, dar am zis ca na... poate e de la asta. Am incercat sa umblu cu tastatura virtuala si intampin aceeasi problema, deci e de vina calculatorul. Voi ati patit asa? Ce ar trebui sa fac si cum pot rezolva problema? Mentionez ca am windows 10. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Annonnymus005 a răspuns:

Ai virusi, clar! Baga Malwarebytes Anti-Malware si dai mai multe scanari pana nu mai gaseste nimic! Dar dupa ce il devirusezi e recomandat sa schimbi windows-ul fiindca se poate strica oricand! Pe viitor, baga un antivirus(Kaspersky, Bitdefender)

| WINDOWS7343654 a răspuns:

Trebuie să-ți abgradezi driverul la clavă...